Jdi na obsah Jdi na menu
 


TK Arbrex Ostrava-Stará Bělá (hala 3)

Ukryté kurty ve Staré Bělé, v areálu bývalého JZD, hraje se ve dvou menších stodolách na dvou kurtech s pevným povrchem Green Set a v jedné velké stodole s úžasným osvětlením a prostorem, s kobercovým povrchem a posypem pro skluz. Všechny kurty jsou oddělené, tudíž naprosté soukromí je samozřejmostí. Mnoho prostorných šaten s vlastními sprchami ze kterých teče teplá voda také nechybí.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Important Blood Constraints and Basic nature Disease

(Aoptolurnatt, 8. 10. 2018 23:04)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-tunisie/

Get Your Blood Pressure Checked

(ABroovereanomb, 25. 7. 2018 7:01)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-allergie/

BENBINKTON

(MARTIN, 5. 12. 2012 12:45)

zdravim sportovci chtel jsem se zeptat,jestli by jste mi nemohli poslat nejaky kontakt ohledne pronajmu prostor ve vasi hale ve stare bele,mel bych zajem o benbinkton adresa je strakos 84@seznam.cu